Firma Profili

profil

     En kaliteli hizmeti iyi fiyatla sunarak müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Akmetal Asansör, uzman kadrosu ile asansör montajı, imalat, bakım ve modernizasyon hizmetleri vermektedir. İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız, tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde taviz vermeden büyümesini istikrarlı biçimde sürdürmektedir.

     Firma bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini de arttırmaktadır. Kaliteli ve kalıcı olmayı ilke edinmiş, üzerine düşen sorumluluğun bilincinde olan, malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeyen Akmetal Asansör, faaliyette bulunduğu hizmetlerde saygı ve hoşgörüden taviz vermeden sektörün lider kuruluşları arasında yer almayı hedeflemektedir.     Akmetal Asansör 1995 yılında Antalya’da kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kaliteli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. Kurulduğu günden itibaren gerek müşteri memnuniyetine verdiği önem, gerekse asansör projelendirmesi üretimi ve montajındaki titiz çalışmaları ve ayrıca zamanında gerçekleştirdiği teslimatlarla sektörde adını sıkça duyurmaktadır.

     Akmetal Asansör 2013 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesine yer müracaatında bulunarak 6.500 m2 yer tahsisini almıştır. 2014 yılında 4.000 m2 kapalı fabrika inşaatını bitirip 2015 yılında asansör montaj aksamları ve kabin üretimine başlamıştır. Montaj ve üretimi Organize Sanayi Bölgesinde, servis ve modernizasyonu Cumhuriyet Mahallesi olmak üzere iki ayrı adreste faaliyetlerini sürdürmektedir.

_MG_9951

Güvenli ve Konforlu Yükselişin Adresi
Akmetal Asansör