Danışmanlık & Projelendirme

Elevator_Consultants_

     Yaptırılması yada revize edilmesi düşünülen asansörün ölçümleri deneyimli mühendis kadromuz tarafından yapılır. Projelendirme ve fiyat çıkarılması için gerekli olan doneler elde edilip firmamızca değerlendirilir. Bu ölçümlerin sonucunda ve gereksinimler doğrultusunda yapılacak olan işin şekli belirlenir. İlgili mühendis tarafından proje tasarım aşamasında gerekli hesaplar yapılarak çizimler gerçekleştirilir.

     Bu şekilde montaj esnasında oluşması muhtemel hatalar minimum seviyeye indirgenir. Montajın kalitesi hem müşteri memnuniyeti hem de oluşması muhtemel zaman ve iş kaybını önleme açısından büyük önem taşımaktadır.

     Projelendirme işleminden sonra bizimle çalışmayı seçerseniz daha kapsamlı bir projelendirme akabinde uzman teknisyen ve montörlerimiz tarafından tesisinizin ihtiyacı, mümkün olabilecek en kısa sürede CE normlarına uygun bir şekilde ve garanti kapsamında tamamlanır ve teslim edilir.      Bir binaya kurulması düşünülen asansör sistemi için; öncelikle o asansörün yasal mevzuatlarına uyulması şartı vardır. Bu mevzuatları bina sahibi, müteahhit veya mimarlar vs. kişiler bilmeyebilir. Bu mevzuatın içerik ve şartlarını, deneyimli ve bilgili asansör müşavirlik vasfına haiz firmalardan öğrenmek, uygun projelendirmeyi yaptırmak gerekmektedir. Böylece insan hayatı için birinci dereceden önem taşıyan sisteminizi usulüne uygun yaptırmış olursunuz.

     Sektördeki uzun yılların verdiği tecrübemizle gelen birikimler doğrultusunda, yapıların mimari projelerinden başlayarak asansör ve yürüyen merdiven için talep edilecek avam projeleri ve teknik şartnameleri dâhil, bu sistemlerin tüm safhalarında yönetmelikler çerçevesinde tanımlanması ve kontrolü yapılarak daha emniyetli, tasarruflu, konforlu, estetik, yüksek verimlilikte çözümler şirketimiz uzman mühendisleri tarafından sunulmaktadır.


_MG_9951

Güvenli ve Konforlu Yükselişin Adresi
Akmetal Asansör